ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ TOSUN , OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR...!

Ali Tosun ,eğitim çalışmalarını yerinde görmek ,okullarımızın ihtiyaç ve sorunlarını tespit edip çözüme kavuşturmak amacıyla Şehit Mehmet Kılınç İlkokulu , bünyesinde eğitim öğretime devam eden Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret etti

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun , okul ziyaretlerine devam ediyor...!

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, eğitim öğretim çalışmalarını yerinde görmek ve  okullarımızın, ihtiyaçlarını ve  sorunlarını tespit edip çözüme kavuşturmak amacıyla devam ettiği okul ziyaretlnde  bugün Şehit Mehmet Kılınç İlkokulu ve bünyesinde eğitim öğretime devam eden Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret etti.

Okul idarecilerinden yapılan eğitim çalışmaları, okulun fiziki koşulları, öğrenci başarıları, okul öncesi öğrencilerine verilen ücretsiz yemek hizmeti ve eğitim ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Sınıfta öğrencilerle bir araya gelerek ders içi etkinliklerine eşlik eden Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, öğrencilerden gelen soruları cevapladı.

Program sonrası okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen Ali Tosun, 2023 - 2024 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

 

ADIYAMAN (UHA) - RAMAZAN YAVUZ

BELEDİYELER

EKONOMİ